5 вересня у Мистецькому Арсеналі відбувся фінал XXII Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «ПОГЛЯД у майбутнє».

У фіналі свої колекції представили 17 конкурсантів з 11 міст України, серед яких і представниця Броварів – дизайнера Анна Кузьменко. Про це повідомляє сайт «Brovary News» з покликанням на Ukrainian Fashion Week.

У цьому році було вручено три офіційні премії конкурсу, а також спеціальну премію імені Сергія Єрмакова. Відомий дизайнер пішов з життя у січні цього року, тому, щоб вшанувати його пам’ять організатори конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє» започаткували спеціальну премію імені Сергія Єрмакова – нагороду дизайнеру в колекції якого використано багато ручної роботи.

Саме цю почесну премію й отримала колекція «CAPRICHOS» Анни Кузьменко з Броварів!

Партнером премії стала міжнародна платіжна платформа Fondy. Премію вручали член журі конкурсу Лілія Літковська та бренд-директор компанії Fondy Андрій Бабкін.

Серед журі конкурсу були відомі українські дизайнери, члени Ukrainian Fashion Council: Лілія Пустовіт (голова журі), Артем Климчук, Лілія Літковська, Володимир Подолян, Катерина Сільченко, Іван Фролов та президент UFC Андре Тан.

Бажаєте дізнаватися новини першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини України та Броварів!

Читайте також:

Легкоатлетка з Броварів здобула «срібло» на Паралімпіаді в Токіо

Першокласники Київщини висадили майже 4 тисячі дерев