Броварчанин став чемпіоном Європи з метання спису

спорт
Відділ фізичної культури та спорту

Єдине «золото» Україні приніс броварський метальник спису Артур Фельфнер. До легкоатлетичної дружини України ввійшли 40 атлетів і 15 офіційних осіб.

15-18 липня у Таллінні відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів. Про це повідомляє Brovary News з посиланням на Броварську міську раду.

Україна посіла 14-те місце в медальній таблиці та отримала три нагороди: золото,срібло, бронза.

Артур Фельфнер здобув найкращий результат який йому підкорився у четвертій фінальній спробі – 78.41! Це його особистий рекорд, а також найкращий результат сезону у світі в категорії U20 (серед спортсменів віком до 20 років).

З Броварів на змаганнях також були Еріка Лукач (метання спису, тренери Віктор, Валентина і В’ячеслав Римко), Валерія Мухоброд (семиборство, тренер Майя Шух) та тренер В’ячеслав Римко.

Валерія Мухоброд посіла 11 місце та набрала 5419 очок(змагання серед кращих багатоборок Європи).

Броварська атлетка Еріка Лукач в заключний день змагалася у фіналі. Вона у першій спробі метнула спис на 51.61 м. Але після виконання спроби з заступом, отримала травму коліна та була змушена відмовитись від подальших змагань.

Вітаємо Броварських чемпіонів та їх тренерів з високими досягненнями в спорті!

Бажаєте дізнаватися новини першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини України та Броварів!