Бровари

Броварські майстри ушу здобули 30 «золотих» нагород

Ушу
Броварська міська рада

В Грузії відбулася Європейська першість серед дорослих, юніорів та юнаків з ушу, в розділах саньшоу та традиційне таолу.

У змаганнях взяли участь понад 400 учасників з 11 країн світу, серед яких Україна стала найкращою в загальнокомандному заліку, випередивши збірні Грузії та Литви. Про це повідомляє сайт «Brovary News» з покликанням на сайт Броварської міської ради.

БМР

Основний склад української збірної склали вихованці ДЮСШ з ушу та єдиноборств Броварської міської ради (директор Андрій Коваль). Броварчани привезли додому понад 30 «Золотих» нагород, а деякі здобули не одну нагороду, а дві, серед них: Роман Рева, Яна Полторацька, Орина Іванна, Артем Гащук, Іван Седюченко, Олексій Колесник, Наталія Семенцова, Дарина Люта та інші.

БМР

Серед наймолодших учасників відзначилися Христина Чуканова, Володимир Шинкаренко, Микита Ковальов, Богдан Найда, Вікторія Бабіч, Олексій Чорний, Варвара Печерська та інші.

«Перш за все ми раді, що вперше після карантинних обмежень змогли взяти участь у міжнародних змаганнях. Та ще й дуже успішно. Організація турніру була на найвищому рівні, починаючи від арени і завершуючи суддівством» – зазначив президент Української федерації ушу Олег Чуканов.

Бажаєте дізнаватися новини першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини України та Броварів!

Читайте також:

Броварські боксери здобули шість нагород на чемпіонаті України

Броварчанка отримала почесну премію на конкурсі молодих дизайнерів

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Бровари