Бровари

Бровари можуть отримати фінансування на модернізацію очисних споруд

Очисні
Facebook

У Броварів з’явився шанс на реконструкцію міських очисних споруд, які знаходяться в катастрофічному стані та потребують негайної модернізації.

Проєкт по реконструкції каналізаційно-очисних споруд (КОС)у Броварах пройшов до третього етапу відбору по Програмі розвитку муніципальної інфраструктури, яка реалізується спільно з Європейським інвестиційним банком. Про це повідомляє сайт «Brovary News» з посиланням на міського голову Ігоря Сапожка у Facebook.

Таким чином у міста з’явився шанс отримати фінансування проєкту по модернізації очисних споруд зі збільшенням потужності до 31 тис. м3/добу

Загальна вартість реконструкції складає 24,5 млн євро, 20,5 млн з яких виділяє держава (місто компенсує лише ПДВ). Термін реалізації проєкту довгостроковий, розрахований на 8 років.

«Зазначу, що останні п’ять років ми постійно долучались до участі в інвестиційних проєктах, в тому числі міжнародних. І ось, буквально щойно отримали лист від Міністерства розвитку громад і територій про те, що наша заявка успішно пройшла два конкурсні етапи Програми та з-поміж 40 учасників відібрана до завершальної частини скринінгу в секторі «Водопостачання і водовідведення» – підкреслив Ігор Сапожко.

Влада міста вже почала готувати пакет документів для подальшої участі у програмі.

Бажаєте дізнаватися новини першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини України та Броварів!

Читайте також:

У Броварах збудують ще одну початкову школу: деталі

Бровари увійшли в топ-10 туристичних об’єктів України

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Бровари