Бровари

Бровари потрапили в десятку найкращих міст для ведення бізнесу

Бровари
Maksym Diachenko

За версією Forbes, Бровари потрапили в першу десятку міст для ведення бізнесу в Україні. У 2020 році місто займало 12 сходинку рейтингу.

Рейтинг українських  міст було складено на основі 10 критеріїв, максимальна оцінка за кожним критерієм – 100 балів. Про це повідомляє сайт «Brovary News» з посиланням на Forbes.

До рейтингу потрапили не усі міста, а лише ті, населення яких становить понад 90 000 осіб (також до рейтингу не потрапили 10 міст які станом на 1 вересня 2021 року розташовані на територіях, не підконтрольних Україні: Алчевськ, Горлівка, Донецьк, Євпаторія, Керч, Луганськ, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Ялта).

Цікаво, що Бровари потрапили до першої десятки, маючи надто низькі показники за певними критеріями, наприклад. «Прозорість міської влади». За даними Forbes, цей критерій розраховано на основі рейтингу Transparent Cities, складеного Transparency International Ukraine, який враховує показники прозорості міської влади у 14 сферах. Бровари отримали усього 9 балів зі 100 можливих.

Також дуже показовою є оцінка міста за критерієм «Освіта» – 10 балів, це найнижчий показник з усього рейтингу. Цей критерій розраховано на основі питомої кількості вищих навчальних закладів, їхнього консолідованого рейтингу, складеного сайтом osvita.ua на основі рейтингів топ‑200, Scopus та середнього балу ЗНО для вступників, а також на основі питомої кількості шкіл у топ‑100 за результатами складання ЗНО у 2020 році.

Хоча важко було розраховувати на щось більше, коли за 30 років у Броварах не побудовано жодної школи, а діти вчаться вже навіть не у дві, а в три зміни.

Очевидно, що місто «виїхало» на таких критеріях як «Ділова активність», «Купівельна спроможність» та «Міграційна привабливість».

Дивно, але за екологічним критерієм у цьому рейтингу Бровари отримали 72 бали зі 100.

Ознайомитися з рейтингом можна, натиснувши тут.

Бажаєте дізнаватися новини першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини України та Броварів!

Читайте також:

У Броварах збудують ще одну початкову школу: деталі

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Бровари