Life

Чи врятує вакцина від коронавірусу?

Вакцина

Головний експерт США з питань коронавірусу Ентоні Фаучі попередив, що пандемія COVID-19, швидше за все, продовжиться в 2021 році. Таку заяву опублікувало видання New York Times. Американські фахівці запевняють, що наразі люди втомилися від постійних обмежень, а тому їхня віра в краще гасне. За їх словами сьогодні народ чекає, якогось дива. Більшість думає, що диво станеться коли буде винайдена та будуть проводитися щеплення.

Проте і тут є свої нюанси. Лікарі запевняють, малоймовірно, що вакцини справді змінять всю гру. Зрештою, всі щеплення не однакові. Деякі з них, наприклад, вакцини проти кіру, свинки і краснухи, дають захист на все життя після прийому кількох доз. Інші ж, як засоби проти грипу, захищають лише один сезон. Ніхто не знає, якою буде вакцина проти коронавірусу. Хоча більш вірогідним зараз здається те, що вона буде подібна на щеплення від грипу. Ніхто не знає, як довго буде зберігатися імунітет від коронавірусу. Ніхто не знає, як щеплення подіє на різні групи населення. І через всі ці відкриті питання всім доведеться зберігати обережність навіть після імунізації. Аж поки не з’являться переконливі докази, що вакцина допомогла великій частині населення, нам доведеться носити маски й тримати дистанцію один від одного. 

Але вакцина, може як допомогти так і нашкодити. Люди будуть вірити, що вакцина їх захищає. Тож значна кількість людей швидко кинеться у вир своєї звичної активності. І це може призвести до нових великих спалахів.

Схвалення вакцини може стати початком реальної відповіді на пандемію коронавірусу. А це точно не буде кінець. Дуже вірогідно, що життя в 2021 році, особливо в першому півріччі, буде таким же, як і зараз. Ті, хто думає, що лишилося терпіти лише кілька місяців, мусять переглянути свої очікування.Вакцина

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

You may also like

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

More in:Life