Бровари

До Броварів з офіційним візитом завітала Посол Королівства Нідерландів

Броварська міська рада
Броварська міська рада

19 липня Ігор Сапожно зустрівся із делегацією Посольства Королівства Нідерландів в Україні на чолі із Послом Йеннес де Мол. Це був офіційним візит в Бровари.

На зустрічі обговорювалися питання Броварської ТГ: життя міста, інфраструктуру, внутрішню політику, промисловість, окреслив плани на майбутнє. Про це повідомляє Brovary News з посиланням на Броварську міську раду.

Представники міської ради розповіли, що Броварська МТГ має путижний промисловий потенціал. Також обговорювались питання виходу українського ринку бізнесу на ринок європейських країн.

Броварська міська рада

Броварська міська рада

Крім цього на зустрічі обговорювалися перспективи вкладення інвестицій в розвиток підприємств на території Броварського району.

На офіційній зустрічі обговорювалась робота ДП «Зееландія» зі 100% інвестиціями із Нідерландів, зазначивши, що це підприємство заслуговує на увагу не лише завдяки випуску широкого спектру сировини та інгредієнтів для хлібопекарської та кондитерської промисловості.

В кінці зустрічі Посол Нідерландів та Ігор Сапожко обмінялись символічними подарунками. Та висловили сподівання на продовження співпраці

Бажаєте дізнаватися новини першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини України та Броварів!

Читайте також: 

В рамках президентського проєкту в Броварах реконструюють два спортивні обєкти

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Бровари