Досье

ГЕОРГІЙ БІРКАДЗЕ

ГЕОРГІЙ БІРКАДЗЕ

Голова Броварської районної Державної адміністрації Київської області

Народився 30 вересня 1980 року у м. Карелі (Грузія), з 1992 року постійно проживає в Україні, громадянин України. З 2006 року і донині мешкає в м.Київ.

РОДИНА

Одружений. Разом з дружиною Ольгою виховують доньку.

ОСВІТА

У 2000 році закінчив Таврійський інститут підприємництва і права (м. Сімферополь). Після закінчення інституту, Георгій понад 10 років здійснював консультування та управління проектами в компаніях, що працюють в галузі торгівлі та будівництва.

КАР’ЄРА

З 2011 року, сформувавши власну команду професіоналів, Георгій обіймав посаду директора будівельної компанії «СТРОЙ-ГАРАНТ ІНВЕСТ», основна діяльність якої – будівництво та проектування інженерних мереж в Києві та області.

У 2015 році був волонтером під час АТО в м.Курахове, м.Мар’їнка, м.Щастя (антитерористична операція спрямована на протидію російським військам в ході російської агресії проти України).

У 2017 році здобув диплом спеціаліста з фінансів та банківської справи, закінчивши Вищу школу менеджменту при Легніцькому університеті в Польщі.

У 2018 році навчався за програмою для власників бізнесу та вищого керівного складу в Міжнародному інституті менеджменту, МІМ-Київ, Україна.

У 2019 здобув ступінь магістра зі спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія», Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури.

Георгій Біркадзе має багаторічний управлінський досвід у сфері ЖКГ. Протягом кількох років він очолював товариства, що входять до українського багатопрофільного холдингу «БРК ХОЛДИНГ ГРУП». Холдинг спеціалізується на будівництві, виробництві, інженерно-монтажних та проектних роботах у сфері у сфері електропостачання, газопостачання, теплопостачання, водопостачання та водовідведення, поводження з відходами (ТПВ), санації (Метод CIPP та IBB), мікротунелювання, щитової проходки та підземного будівництва. Також, холдинг веде активну міжнародну діяльність та впроваджує сучасні технології під час будівельних та виробничих процесів.

22 вересня 2020 року роспоряжденням Президента України №470/2020-рп Георгій Біркадзе призначений головою Броварської районної Державної адміністрації Київської області.

СТАТКИ

За даними декларації Георгій Біркадзе має будинок у Грузії, дві квартири у Києві зі спільним типом власності. І ще одну квартиру родина винаймає. Також мер має будинок у АР Крим.

Із цінностей Біркадзе зареєстрував 4 чоловічі годинники марок Ulysse Nardin та Breguet.

Автопар мера налічує 2 автомобілі. Перший VOLKSWAGEN POLO 2008 року випуску, яким володіє дружина. А другий LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 2014 року випуску. Ним вже користується сам мер.

Готівкових коштів у мера зареєстровано 2 253 000 гривень. А от на банківських рахунках всього 27 502 в гривнях та 1637 у європейській валюті.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Юрій Бойко Досье

ЮРІЙ БОЙКО

Український проросійський державний діяч, політик. Народний депутат України VIII скликання з 27 листопада 2014 року. Герой України (2004). Міністр енергетики та вугільної ...
СЕРГІЙ РАХМАНІН Досье

СЕРГІЙ РАХМАНІН

Народний депутат України IX скликання, фізична особа-підприємець, який фактично працював заступником головного редактора газети «Дзеркало тижня»; член ...
Руслан Стефанчук Досье

РУСЛАН СТЕФАНЧУК

Український правознавець та політик, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений діяч науки і техніки ...
Кіра Рудик Досье

КІРА РУДИК

Українська громадська та політична діячка, депутатка ВРУ IX скл., голова партії «Голос», з 2019 — перша заступниця голови ...

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Досье