Досье

ІГОР САПОЖКО

ІГОР САПОЖКО

Сапожко Ігор Васильович

 

З 2008 –  в.о. мера міста, з 2010 року – міський голова Броварів. Народився 01 вересня 1977 року, у місті Києві, на Харківському масиві.

 

Родина

Дружина – Сапожко Марина Анатоліївна, працює заступником редактора в ТОВ «Інноваційні технології «Вега». Родина виховує доньку та сина.

 

 

Освіта

У 1992 році закінчив загальноосвітню середню школу № 237 м. Києва.

Після цього у 1992 вступив у ПТУ № 16 м.Києва, яке закінчив у 1995 році. З 2002 по 2007 рік навчався у Київському національному університеті внутрішніх справ на спеціальності “Правознавство”. У 2010 році — закінчив Національну академію державного управління при Президентові, отримав кваліфікацію “магістр державного управління”.

 

 

Карєра

 

З 2000 до 2002 року працював у МПП “Іскандер” водієм-експедитором.

З 2002 по 2003 рік працював водієм транспортно-технічного відділу ЗАТ “Познякижитлобуд”.

З 2003 по 2004 рік працював менеджером консультантом у ВАТ “Лопас”

З 2004 року — юрист-консультант у ВАТ “Лопас”

З 2006 року — депутат Броварської міської ради, секретар Броварської міської ради.

З 2008 року — т.в.о. Броварського міського голови.

З 2010 року — голова Броварської міської ради.

 

 

 

Як бачимо, І.В. Сапожко народився, виріс та навчався у м.Києві, жодного стосунку до м. Броварів не мав до 29 років, доки не став депутатом міської ради. Не мали жодного броварського коріння й родичі Сапожка, мати — з Кагарлицького району Київщини, батько — з Житомирщини.

 

Темні плями в біографії

  • За офіційною біографією, Ігор Сапожка з 1992 до 2006 року працював помічником депутата. Але жодних відомостей про депутата (Верховна чи місцева рада), ані його прізвища ніде немає. Даний факт біографії чинного мера Броварів викликає деякі сумніви, адже у 1992 році (на момент початку роботи помічником депутату) Юрію Васильовичу було лише 15 років. За законом це було неможливо.
  • У біографії Сапожка має місце кримінальне минуле. За деякою інформацією, Ігор Сапожка в юності був членом бандитського угрупування, ватажком якого був чоловік його старшої сестри. Так, 26.05.1998 року в газеті факти вийшла замітка про те, що за вбивство громадянина розшукуються четверо злочинців, серед яких фігурувало ім’я Сапожка Ігоря Васильовича (1977 року народження). Дійсно, група молодиків скоїла вбивство 23-річного Івана Касьяненка, але ім’я чинного мера Броварів фігурує лише на газетній шпальті, далі жодних згадок ані під час огляду кримінальної справи, ані під час суду не було. Після інциденту, батьки продали квартиру та поїхали з Харківського масиву.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Юрій Бойко Досье

ЮРІЙ БОЙКО

Український проросійський державний діяч, політик. Народний депутат України VIII скликання з 27 листопада 2014 року. Герой України (2004). Міністр енергетики та вугільної ...
СЕРГІЙ РАХМАНІН Досье

СЕРГІЙ РАХМАНІН

Народний депутат України IX скликання, фізична особа-підприємець, який фактично працював заступником головного редактора газети «Дзеркало тижня»; член ...
Руслан Стефанчук Досье

РУСЛАН СТЕФАНЧУК

Український правознавець та політик, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений діяч науки і техніки ...
Кіра Рудик Досье

КІРА РУДИК

Українська громадська та політична діячка, депутатка ВРУ IX скл., голова партії «Голос», з 2019 — перша заступниця голови ...

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Досье