Законодавство

Кабміну дозволили скасовувати обмеження на зарплати в 47 тис. грн для держкомпаній

Зарплати держкомпаніям

Президент Володимир Зеленський підписав закон з поправками до держбюджету на 2020 рік, який дозволяє Кабміну скасувати обмеження на зарплати в 47 тис. грн для держкомпаній.

Цей документ надає право Кабінету міністрів скорочувати термін дії обмежень, заборон, пільг і гарантій, встановлених відповідними законами, прийнятими для запобігання поширенню COVID-19. Обмеження складають випадки, коли вказане може привести до обмеження конституційних прав і свобод.

Нагадаємо, що обмеження на розмір зарплат в держсекторі, в тому числі – для членів правління і наглядових рад держбанків, було введено в квітні за пропозицією президента Володимира Зеленського. У меморандумі з МВФ за новою програмою stand by Україна взяла на себе зобов’язання скасувати це обмеження.

Нагадаємо, днями Ірина Верещук заявила, що Верховна Рада не встигне ухвалити законопроєкт №2143-3 “Про місто Київ – столицю України” до місцевих виборів 25 жовтня. Крім того, за словами Верещук, депутати планують внести зміни до проекту закону “Про місто Київ – столицю України”, якими передбачити, щоб закон після його ухвалення запрацював уже для цього скликання Київради, яке буде обране на виборах 25 жовтня.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *