Економіка

Конституційність закону про ринок землі розглядатимуть завтра – КСУ

Ринок землі

Вже влітку цього року в силу має повністю вступити Закон про ринок землі. У владі запевняють цей документ стане дуже вигідним для українських ОТГ. За словами депутатів  закон буде ОТГ-центричним. Після того, як він почне діяти місцеві ради зможуть змінювати цільове призначення земель, коли бачитимуть у цьому потребу. Також в ОТГ з’явиться єдина планувальна документація, яка охоплюватиме всю територію ОТГ, і затверджуватиме її рада ОТГ.

Адже зараз районні ради досі формують плани територій, поза межами населених пунктів, тобто фактично чужих територій. Та далеко не всі депутатам до смаку такі нововведення. Відтак за поданням 53 нардепів завтра  29 вересня, Конституційний суд України розгляне справу, щодо конституційності закону про ринок землі. 

А все ніби-то через те, що прийняття закону відбулося з порушенням конституційної процедури розгляду та прийняття, а положення документа суперечать приписам Конституції України.

Засідання суду розпочнеться о 10-й ранку. 

Нагадаємо, конституційність закону під сумнів першими поставили нардепи від “Опозиційної платформи – За життя”. Це відбулося ще в середині травня. Пізніше їх підтримали фракція “Батьківщина” та депутатська група “За майбутнє”.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Економіка