Бровари

Лише місця для сидіння: чому водії броварських маршруток відмовляють пасажирам

Ціни на проїзд в броварських маршрутках зростуть

З 24 лютого 2021 року в Україні почав діяти адаптивний карантин, наразі Київська область знаходиться у «помаранчевій» карантинній зоні. У цій зоні діють ті самі обмеження, що й у «жовтій», але це свідчить про ускладнення епідеміологічної ситуації в регіоні.

Ще від початку минулого літа, відколи в Україні знову дозволили роботу громадського транспорту, МОЗ встановило певні обмеження для перевезення пасажирів. Серед них:

  • наявність у пасажирів захисної маски або респіратора;
  • кількість пасажирів не більше кількості місць для сидіння.

Такі обмеження діють в Україні вже майже рік, але чому броварські перевізники суворо почали дотримуватися цих правил лише зараз?

Ще тиждень тому можна було проїхатися у будь-якій забитій вщент броварській маршрутці, але з 25 лютого ситуація змінилася. Водії почали брати пасажирів лише за кількістю місць для сидіння. Пасажири обурені, через те, що не можуть вчасно потрапити на роботу, а водії знервовані, адже постійно чують образи та погрози у свою сторону.

Чому ж так сталося, що броварські перевізники почали дотримуватися закону саме зараз? І звідки взялася така вибірковість, адже міські маршрути №5, №2 та №3 дотримуються обмежень, а міжміські, які їдуть до Києва, наприклад, 404 – ні.

Для того, щоб прояснити ситуацію ми поспілкувалися з перевізником  ТОВ «Автопас-К» (маршрут №5), який пояснив, що раніше поліція не слідкувала за дотриманням карантинних норм, тому вони возили пасажирів як і раніше. З минулого четверга ситуація змінилася й броварські патрульні почали суворо стежити за виконанням цієї карантинної норми. За словами перевізника, за тиждень водіям маршруток з його автопарку було виписано 6 протоколів на штраф у 17 тис. гривень.

Наші журналісти особисто були свідками того, що поліція виписала водієві штраф, за те, що на зупинці людина зайшла до маршрутки без захисної маски.Лише місця для сидіння: чому водії броварських маршруток відмовляють пасажирам

Ваша думка про публікацію?

Супер
3
Цікаво
9
Love
0
Таке
6
Треш
4

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Бровари