Місцеві Вибори 2020Політика

Мером може стати навіть раніше засуджений. Таке рішення підтримали 325 нардепів

Мер вимоги

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт № 3995 про зміни до Виборчого кодексу. У ньому йдеться про виключення довідки про наявність чи відсутність судимості з переліку обов’язкових документів, які повинні подавати під час реєстрації кандидати в депутати на місцевих виборах.

Згідно з документом, скасовується пункт 9 частини першої статті 222 розділу XXXVII Виборчого кодексу. Він включає вимогу надавати довідки про наявність чи відсутність судимості для деяких кандидатів на місцевих виборах.

Так, усі кандидати будуть у рівних умовах стосовно підтвердження несудимості та зазначатимуть про це відомості лише в автобіографії.

Автори цього законопроекту стверджують, що наявність цього пункту могла суттєво перешкодити кандидатам у депутати на місцевих виборах бути зареєстрованими для участі в місцевих виборах. 

Зазначається, довідку про несудимість не треба подавати учасникам місцевих виборів у територіальних громадах із населенням до 10 тисяч людей (село, селище, міськрада). Через це вимогу про надання такої довідки іншим учасникам виборів депутати вважають «несправедливою».

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *