Економіка

Мінцифри і компанія Microsoft домовилися про співпрацю

Мінцифри і компанія Microsoft

Міністерство цифрової трансформації підписало меморандум про співпрацю з компанією Microsoft на $500 млн. Сторони домовилися про впровадження в Україні Azure Expansion Program, яка передбачає створення супермасштабних хмарних сервісів.

“Ми вдячні Microsoft за прояв особливої уваги до нашого ринку, за те, що ви вибрали саме нашу країну. Однією з пріоритетних цілей нашого міністерства є за 2,5 року оцифрувати 100% держпослуг. І цього неможливо робити, якщо не буде дата-центру, в якому ці дані будуть зберігатися в нашій країні” – повідомили у Мінцифри.

В ході брифінгу міністр цифрової трансформації також заявив, що відомство роздумує над переведенням роботи програми Дія 2.0 на сервіси Azure від Microsoft.

В рамках Меморандуму сторони домовилися підтримувати навчальні програми, цільовою аудиторією яких будуть понад 100 тис. студентів, IT-фахівців і українських громадян в сфері інформаційних технологій.

Нагадаємо, Кабмін прийняв постанову, яка вводить цифрове свідоцтво про народження дітей до 14 років, – тепер документ з’явиться в додатку Дія. Свідоцтво буде відображатися в мобільному додатку в обох батьків, а також матиме таку саму юридичну силу, як і паперове.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Економіка