Новини

На Київщині формують батальйони тероборони – КОДА

КОДА
КОДА

На території Київської області триває робота над впровадженням заходів із формування територіальної оборони.

Зараз в області триває робота з розгортання мережі пунктів постійної дислокації, забезпечення бригад відповідними приміщеннями для зберігання зброї та іншого необхідного матеріально-технічного забезпечення, а також забезпечення стійкої системи управління, у тому числі систем оповіщення та зв’язку. Про це повідомляє сайт «Brovary News» з посиланням на пресслужбу КОДА.

«Зверну увагу на важливий момент: Київщина – перша область в Україні, яка прийняла обласну програму територіальної оборони. Будемо посилено працювати над виконанням всіх її заходів. Також уже вступив у силу Закон України «Про основи національного спротиву». Згідно з ним, у кожній області має бути розгорнута бригада, а в кожному районі – батальйон. Це ми вже на Київщині зробили», – прокоментував голова КОДА Василь Володін.

А області триває робота щодо укомплектування батальйонів. Йдеться як про укомплектування управління бригади та батальйонів, так і контрактування резервістів.

«Захист населення – це питання, за яке відповідають як Збройні Сили України, так і влада всіх рівнів. Тож для мене принципово, щоб райдержадміністрації та органи місцевого самоврядування максимально ефективно вибудовували на місцях систему цивільної підтримки. Це дуже важливо, тому що наш регіон є не лише пристоличним, а й прикордонним», – резюмував Василь Володін.

Бажаєте дізнаватися новини першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини України та Броварів!

Читайте також:

Проїзд у громадському транспорті Києва може стати безкоштовним

 

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

You may also like

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

More in:Новини