НовиниСуспільство

Названа ключова версія падіння харківського АН-26

АН-26

За словами голови Харківської ОДА Олексія Кучера, одна хвилина зіграла фатальну роль для всього борту. Він на своєму брифінгу зазначив, що відповідальний за посадку літака Ан-26 відповів пілоту лише через хвилину після запиту. У той же час було відомо, що один з двигунів літака не працював. Головно причиною у затримці дозволу, стало те, що диспетчер нібито саджав інший борт.

«Тому тут треба вияснити яким чином надавався пріоритет борту, який пропустили, а через хвилину ми знаємо, що вже на жаль, наші хлопці зазнали аварії на літаку. Так от для мене це є важливим моментом і я акцентую увагу, що правоохоронці повинні негайно відпрацювати цю версію. Для мене не зрозуміло, чому військові це не коментують» – сказав Олексій Кучер.

 

Нагадаємо, ввечері 25 вересня, літак АН-26 на облавку якого перебувало 27 осіб: 7 членів екіпажу та 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил впав при заході на посадку. На місці катастрофи загинули 25 осіб, один курсант помер у лікарні від опіків. Ще один перебуває на лікуванні.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Новини