Новини

Нові правила в’їзду в Україну в умовах карантину: що змінилося

Нові правила в'їзду в Україну в умовах карантину: що змінилося

Умови перетину українського кордону змінилися як для іноземців, так і для українців. Усі зміни направлені на запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції. Про це повідомляє сайт «Brovary News» з посиланням на Радіо Свобода.

Відтепер, іноземцям для перетину українського кордону обов’язково потрібно мати негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, проведений не більше ніж за 72 години до в’їзду в Україну. У разі відсутності такого тесту, іноземцям та особам без громадянства буде відмовлено у перетині українського кордону.

Українці, які перетинають державний кордон мають пройти двотижневу самоізоляцію, яке буде контролюватися за допомогою мобільного додатку «Вдома» або мати негативний ПЛР-тест, який зроблений не пізніше ніж за 48 годин до перетину кордону.

«Внесено зміни й щодо пропуску через КПВВ осіб, які прибувають з тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Зокрема, без самоізоляції будуть пропускатися громадян України, які бажають здійснити вакцинацію від COVID-19 на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, за умови пред’явлення запрошення на вакцинацію з унікальним ідентифікатором», – повідомили у Державній прикордонній службі України.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
1
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Новини