TVМісцеві Вибори 2020Спецтеми

Один з перших представив свою команду останнім

Дмитро Ратніков, який балотується на пост голови Броварської ОТГ від партії «Слуга Народу», нарешті представив свою команду та передвиборчу програму.

Презентація відбулася після офіційної реєстрації кандидатів, 25 вересня, у закритому форматі. Пресу не запрошували, мовляв – епідемічна ситуація не дозволяє. Натомість, у відкритому доступі з’явилось відео з презентації.

Як відомо, інші кандидати на пост голови Броварської ОТГ заявили про свою участь у виборах та представили свої команди ще задовго до офіційної реєстрації кандидаті. Таким чином, політики порушивши закон виграли для себе трохи часу у передвиборчих перегонах.

Отже, за кого броварчани голосуватимуть 25 жовтня? Brovary.News проаналізували інформацію з відкритих джерел про трійку лідерів, які йдуть на голову ОТГ та з’ясували – «хто є хто».

«Перемога Пальчевського»

Одним із перших, хто представив свою команду у Броварській ОТГ був Андрій Пальчевський. Свою однойменну партію із вірусною «приставкою» – «перемога» політик показав особисто та відкрито – офлайн у Броварах.

Команда Пальчевського в Броварській ОТГ – це місцеві підприємці та чинні депутати міськради, у тому числі і Вікторія Коваленко, яка балатується на голову ОТГ.

Основна обіцянка команди – збільшити бюджет міста вдвічі. Хоча, реформа децентралізація і так гарантує збільшення бюджету громади.

«Єдність» Сапожка

Свою команду чинний мер представив наприкінці літа, скромно та без особливого пафосу, назвавши це просто першим з’їздом «Партії Ігоря Сапожка – Єдність». До речі, сама партія з’явилася буквально на початку серпня, нею з чинним мером Броварів люб’язно поділився давній політичний партнер Ігоря Сапожка Сергій Піддубняк.

Списки кандидатів, які йдуть з Ігорем Сапожко на міські вибори складається з адмінресурсу — бюджетники, директори шкіл, садочків, чиновників, чинних депутатів та бізнесменів, пов’язаних з ім’ям головного забудовника Броварів Віктора Поліщука.

По програмі – нічого нового, Ігор Сапожко так само обіцяє покращити життя броварчан та доробити те, що не встиг за 13 років свого головування в місті.

Зе! Команда

До команди Дмитра Ратнікова увійшли 38 кандидатів у депутати. Серед них багато юристів, підприємці, ветерани АТО та усього 2 чинних депутати (депутат сільради та депутат Броварської райради). Бачимо багато нових облич, а це, як відомо, риса характерна для команди Президента.

Команда пропонує інноваційний підхід до формування системи управління ОТГ – це також риса, притаманна президентській команді. Запропонована командою Ратнікова «ОТГ без корупції» перегукується з державною програмою «ДІЯ». Ця платформа також має на меті спростити та полегшити життя броварчан, зробити спілкування з міською владою відкритим та прозорим.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:TV