НовиниСвіт

Парламент Вірменії прийняв заяву, щодо ситуації у Нагірному Карабасі

Парламент Вірменії

 Парламент Вірменії в понеділок, 28 вересня, прийняв заяву щодо ситуації в Нагірному Карабасі, при цьому закликавши світову спільноту зробити певні кроки до врегулювання конфлікту.

“Міжнародне співтовариство зобов’язане зробити дієві кроки для стримування не тільки агресії Азербайджану, а й прагнення Туреччини втрутитися в карабаський конфлікт, що приведе до дестабілізації в регіоні, створить безпосередню загрозу міжнародному миру і безпеці”, – йдеться в заяві.

Також МЗС Вірменії вказало на “пряму присутність Туреччини на арені військових дій в Карабасі”. Там зазначають, що Туреччина підтримувала Азербайджан в рамках карабаського конфлікту і в 1990-х, коли ініціювала сухопутну блокаду Вірменії.

Міноборони країни заявляє, що разом з азербайджанцями в Карабасі воюють солдати з Туреччини, які використовують зброю турецького виробництва, в тому числі безпілотники та військові літаки.

“Згідно з інформацією, отриманою з достовірних джерел, Туреччина вербує закордонних бойовиків-терористів і переправляє їх в Азербайджан. Одночасно Туреччина на рівні вищого керівництва надає повноцінну політичну і пропагандистську підтримку Азербайджану”, – зазначили у Міноборони.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Новини