БровариНовини

Перевізники незаконно підняли тарифи на маршруті «Бровари-Київ»

Ціни на проїзд в броварських маршрутках зростуть

Про те, що деякі перевізники готують звернення про перегляд тарифів на проїзд повідомила заступниця голови Київської облдержадміністрації Тетяна Щербак. Така інформація з’явилася на офіційному сайті КОДА.

«Загалом у нашому регіоні працює 71 перевізник. З цієї кількості 39 перевізників уже подали до управління пасажирських перевезень економічне обґрунтування на перегляд вартості проїзду на 368 маршрутах. Наші фахівці наразі вивчають усі розрахунки. Поки що жоден перевізник погодження на підняття цін не отримав», – зауважила Тетяна Щербак.

Але перевізники на маршруті «Київ-Бровари» в односторонньому порядку, без погодження з управлінням підняли тарифи. Так, з середини лютого, проїзд у приміських маршрутках подорожчав до 18 гривень.

У зв’язку з цим, губернатор Київщини Василь Володін доручив негайно розібратися з цим питанням. За словами Тетяни Щербак, в КОДА готують звернення до Антимонопольного комітету щодо наявності антиконкурентних узгоджених дій, а також планують провести нараду з перевізниками, які самовільно підняли ціни на проїзд.

 

Ваша думка про публікацію?

Супер
5
Цікаво
7
Love
0
Таке
3
Треш
4

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Бровари