Законодавство

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

Місцеве самоврядування в Україні

Законопроект дає можливість Уряду прийняти необхідні рішення для затвердження адміністративно-територіального устрою на рівні громад: вводить поняття адміністративного центру територіальної громади та території територіальної громади; пропонує до прийняття закону про адміністративно-територіальний устрій України уповноважити Кабінет Міністрів України визначати адміністративні центри та території територіальних громад.

Законопроект №2653 також дає повноваження Уряду подавати до Верховної Ради України проекти законодавчих актів щодо утворення і ліквідації районів.

Зокрема, пропонується створити у Житомирській, Миколаївській, Черкаській, Волинській, Кіровоградській, Полтавській, Чернігівській, Рівненській областях по чотири райони, у Харківській і Львівській — по сім, в Івано-Франківській, Хмельницькій, Вінницькій, Закарпатській, Сумській та Запорізькій — по п’ять, у Тернопільській, Херсонській, Чернівецькій — по три, а у Дніпропетровській, Київській та Одеській — по шість районів. У Луганській та Донецькій областях — по вісім районів, причому сім із них припадатимуть на тимчасово окуповані території обох областей. Іншим рішенням уряду визначено адміністративні центри й затверджено території 1470 територіальних громад у всіх 24 областях України.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *