Депутати Київради планують розглянути питання щодо введення безкоштовного проїзду громадським транспортом виключно для мешканців столиці.

З такою пропозицією виступили депутати фракції «Слуга Народу». Про це повідомляє сайт «Brovary News» з посиланням на сайт VGORODE.

Лише перед новим роком мова йшла про те, що громадський транспорт у столиці здорожчає та його вартість становитиме понад 25 гривень, тому дуже цікаво, як відреагують на таку ініціативу депутати Київради. Проте, голова фракції Андрій Вітренко зазначив, що така модель вже давно використовується у світі. Це допомагає  покращити якість повітря в місті, розвантажити міський трафік та привабити в місто тисячі людей, які будуть там працювати та сплачувати податки.

Естонський Таллінн став першим містом у світі, де відмовились від сплати за громадський транспорт для мешканців міста. Така система працює з 2013 року і за кілька років у місті в кілька разів збільшилася кількість платників податків. З 2020 року безкоштовним став громадський транспорт Люксембурга, деяких міст у Франції, Польщі, Латвії. В Україні така модель успішно функціонує в Кривому Розі.

Бажаєте дізнаватися новини першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини України та Броварів!

Читайте також:

«Бустерні дози не допоможуть»: у ВООЗ закликали розробляти нові вакцини від Covid-19