Бровари

Сапожко намагається оскаржити рішення суду, щодо перевиборів

Броварський міський голова Ігор Сапожко намагається оскаржити рішення суду 320/11152/20 про скасування виборів, а тому його представником подано апеляційну скаргу, яка підозріло швидко була прийнята до розгляду апеляційним судом, та вже призначена на 15:10 сьогодні до розгляду. Про, це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Андрій Саук.
«Це за умови, що Відповідач по справі ТВК не встигла подати свою апеляційну скаргу. А також у Сапожко є свій позов, який вже розглядається в суді першої інстанції.
Єдине, що видно з вимог апеляційної скарги Сапожко, так це його болючу жагу до розпуску ТВК, тому як у нього там немає більшості. Але це не було предметом позовних вимог, та і взагалі суд дуже великий реверанс зробив в бік Сапожко, відкривши апеляцію за заявою третьої особи, яка не була учасником справи», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, Київський окружний адміністративний суд зобов’язав Броварську міську ТВК повторно провести місцеві вибори голови і депутатів Броварської об’єднаної територіальної громади.
Як відомо, суд задовольнив позов кандидата на посаду Броварського міського голови від партії “Голос” Андрія Саука.
Підставою для позову стали зафіксовані кандидатами та спостерігачами “Голосу” порушення таємниці голосування на дільницях у місті Бровари.
За їхніми даними, кожен виборчий бюлетень на цих дільницях мав свій індивідуальний номер, і цей же номер був продубльований на контрольному талоні. Це давало змогу фіксувати та співставляти номери та визначити, за кого віддав голос той чи інший виборець.
“Це перша інстанція і, звичайно, маємо дочекатися результатів апеляції. Втім, це пряме порушення виборчого законодавства. Тож ми сподіваємося, що закон буде дотриманий, а в Броварах будуть проведені повторні чесні та неупереджені вибори”, – зазначає голова Київської обласної територіальної організації політичної партії “Голос” Ярослав Железняк.
Як відомо до суду стосовно скасування результатів одночасно звернулись представники трьох броварських політичних сил: Ігор Сапожко та «Команда Ігоря Сапожка – «Єдність», Андрій Саук та партія «Голос» та самовисуванець на пост міського голови Юрій Маслак.
Офіційна дата нових виборів поки не оголошена і визначиться згодом. Однак відомо, що згідно законодавства, вибори мають відбутися не раніше середини січня наступного року.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
1

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Бровари