Місцеві Вибори 2020Спецтеми

Сапожко VS Ратніков: Кого ви підтримуєте на посаду Броварського міського голови?

Сапожко VS Ратніков

Компанія R&A research and analytics провела соціологічне дослідження, щодо рейтингу кандидатів на посаду Броварського міського голови. Опитування респондентів було проведено за змішаною системою у період з 5 по 11 жовтня 2020 року. Вибірка складається з 1000 респондентів у м.Бровари. Є репрезентативною для населення Броварів віком від 18 років. Статистична похибка становить 1,7%.

За результатами опитувань: перше місце займає чинний мер Броварів Ігор Сапожко (30,8%), на другому місці з невеликим відривом – Дмитро Ратніков (25,6%), на третьому – Валерій Іваненко (8,7%). Рейтинг інших кандидатів коливається в межах 5% та нижче. Загалом майже 14% виборців ще не визначилися за кого будуть голосувати на місцевих виборах 25 жовтня.

Шановні читачі! Приносимо свої вибачення за технічний збій у ОНЛАЙН ГОЛОСУВАННІ. У зв’язку з активною роботою ботів в інтересах одного із кандидатів на посаду Броварського міського голови, які вночі втрутилися у систему онлайн-голосування, стався збій через який Google заблокував роботу опитування.

*З метою отримання максимально достовірного результату онлайн-голосування ми обмежили:

  • 1 голос лише на одну ІР адресу;
  • 1 голос лише на один браузер (повторно проголосувати на одній ІР адресі використовуючи інші браузери не вийде);
  • Ваш браузер повинен підтримувати протокол захисту Google reCAPTCHA від ботів та спаму.

Ваша думка про публікацію?

Супер
4
Цікаво
9
Love
1
Таке
11
Треш
10

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *