Новини

У 2021 році українські школярі будуть харчуватися «по-новому»

У 2021 році українські школярі будуть харчуватися «по-новому»

Меню для школярів буде здоровим та збалансованим, адже до його створення долучилися дитячі дієтологи та технологи. Про це повідомляє сайт «Brovzry News» з посиланням на сторінку Євгена Клопотенка у Facebook.

«Всі ці рецепти вже скомбіновані в повноцінні прийоми їжі. Це означає, що тепер школам не треба буде самим складати меню, у них будуть готові технічні картки. Це полегшить роботу працівникам шкільних їдалень, а також стане гарантією, що діти будуть отримувати їжу, яка добре поєднується між собою та є різноманітною» – наголосив він у дописі.

На дегустації, яка відбулася 12 лютого, були присутні: Перша леді Олена Зеленська, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, державний експерт Директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності МОЗ України Тетяна Скапа, голова Держпродспоживслужби України  Владислава Магалецька, заступник Міністра освіти та науки України Віра Рогова

Напередодні також відбулася онлайн-нарада Голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької, керівників обласних управлінь та Євгена Клопотенка з приводу важливості дотримання вимог санітарного законодавства в школах України. Про це повідомили на сайті Держпродспоживслужби.

За словами чиновників, меню, що розробляється, відповідає новим стандартам дитячого харчування та новому Санітарному регламенту.

«Я дуже рада, що в наших школах з’явиться меню здорової дитини. Дуже важливо, щоб наші діти споживали якісну та безпечну їжу», – зазначила Голова Держпродспоживслужби

За словами Магалецької, дуже важливо, щоб їжа була не лише корисною, а й смачною, тому в новому меню на це робиться великий акцент.

Держпродспоживслужба буде перевіряти дотримання вимог нового Санітарного регламенту та стандартів харчування навчальними закладами.

На онлайн-нараді також підіймалося питання про те, як допомогти українським школам впровадити нові норми харчування дітей.

Кулінарний експерт Євген Клопотенко розробив для українських школярів нове меню, яке повністю відповідає стандартам дитячого харчування.

Ваша думка про публікацію?

Супер
2
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Новини