ЕкономікаНовини

У 2021 році в Україні суттєво зростуть тарифи на електроенергію

У 2021 році в Україні суттєво зростуть тарифи на електроенергію

На початку року влада заявляла про те, що з 1 квітня 2021 року, після чергового підвищення ціни на електроенергію, буде введений новий пільговий тариф для населення. Спочатку мова йшла про тих, хто споживає до 300 кВт-год/місяць, потім до 500 кВт-год/місяць.

Проте, остаточного рішення, коли зростуть тарифи на електроенергію та наскільки саме ще немає. Наразі вартість електроенергії в Україні складає 1,68 гривні за кВт-год і, за словами влади, такий тариф є дуже низьким і навіть не наближений до ринкової ціни на електроенергію (3.5-4 гривні за кВт-год).

Такий тариф буде діяти до 31 березня 2021 року, тому зараз Міністерство енергетики вирішує, як саме і наскільки підвищити тарифи та як врегулювати пільговий тариф.

Вартість електроенергії в Україні все ж зросте, але скоріш за все, з 1 квітня вона залишиться на  рівні 1,68 гривні за кВт-год, а вже влітку може зрости до 2-2,50 гривень.

Це суттєво змінить суму платіжок українців, особливо в опалювальний сезон. Тому українцям вже зараз варто подумати про економію та перехід на альтернативні джерела електроенергії.

 

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
1
Love
0
Таке
0
Треш
0

You may also like

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.