Бровари

У Броварах почали штрафувати за неправильну парковку: що треба знати

Авто
Pixabay

З 1 грудня 2021 року інспектори з паркування почали не лише попереджати, а штрафувати водіїв за порушення правил зупинки, стоянки чи паркування транспортних засобів.

Порушення інспектори фіксують в режимі фотозйомки (відеозапису), використовуючи обладнання та програмне забезпечення, яке упродовж листопада тестували у Броварах. Упродовж тестового періоду інспектори  виписали близько 3000 попереджень. Про це повідомляє сайт «Brovary News» з посиланням на сайт Броварської міської ради.

В перший день роботи було складено 11 постанов на суму 5100,00 гривень.

За порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксованих в режимі фотозйомки (відеозапису) передбачені штрафи у розмірі від 340-680 грн.

Увага! Постанова може виноситись без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Фото/відеоматеріали транспортного засобу в момент вчинення адміністративного правопорушення доступні на офіційному вебсайті Броварської міської ради за посиланням: https://fines.brovary-rada.gov.ua.

Ідентифікатор для доступу до зображень транспортного засобу – номер постанови та номерний знак транспортного засобу.

Що потрібно знати коли Ви отримали повідомлення чи постанову?

  • Перевірити на сайті доказову базу, у разі відповідності зафіксованого факту порушення-сплатити штраф.
  • Або оскаржити Постанову в районному, районному у місті, міськрайонному суді у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, з урахуванням особливостей, визначених КУпАП.

У разі сплати відповідальною особою 50 відсотків розміру штрафу за постановою про накладення адміністративного стягнення протягом 10 днів така постанова вважається виконаною.

Постанова також вважається виконаною у разі сплати штрафу за повідомленням про притягнення до адміністративної відповідальності, залишеним інспектором на місці вчинення правопорушення на лобовому склі транспортного засобу, у тому числі шляхом сплати 50 відсотків розміру штрафу протягом десяти днів з дня вчинення відповідного правопорушення.

У разі несплати штрафу особами, протягом 30 днів з дня набрання законної сили постановою про накладення адміністративного стягнення, така постанова підлягає примусовому виконанню, а сума штрафу подвоюється.

На підставі статті 289 КУпАП оскаржити Постанову можна протягом десяти днів з дня набрання Постановою законної сили.

Увага! Копію платіжного документа, що засвідчує факт сплати суми штрафу, не пізніше трьох робочих днів необхідно надіслати до Управління інспекції та контролю Броварської міської ради Броварського району Київської області, за адресою: к.101, вул. Гагаріна, 15, м. Бровари, Броварський район, Київська область.

Бажаєте дізнаватися новини першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини України та Броварів!

Читайте також:

У Броварах біля лікарні виявили тіло жінки (ВІДЕО)

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Бровари