Бровари

У Броварах стартувала «Весела фізкультура» для особливих дітей

Бровари
БМР

Зранку 15 липня на стадіоні Міського футбольного клубу «Бровари» розпочалися заняття для дітей з інвалідністю «Весела фізкультура».

Організаторами занять стали Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та МФК «Бровари». Про це повідомляє сайт «Brovary News» з покликанням на сайт Броварської міської ради.

БМР

БМР

На занятті діти із задоволенням виконували різноманітні вправи, а потім долали перешкоди у веселій естафеті. Закінчилося перше змагання танцями та мильними бульбашками які дуже порадували дітей.

«Весела фізкультура» – це перше заняття, яке ми провели спільно з МФК «Бровари», давня наша задумка, нарешті ми її реалізували й відтепер хочемо проводити такі заходи на постійній та системній основі. Наші діти особливі, вони достойні уваги, потрібно їх соціалізувати, виводити їх у світ. І поки що ми займаємося з нашими дітьми, а потім в перспективі ми прагнемо, щоб це були інклюзивні заняття, плануємо запрошувати звичайних дітей, спортсменів, і з їх допомогою розширювати уявлення про навколишній світ та соціум. Якщо ми навчимо і себе, і суспільство розуміти та приймати таких дітей і людей, то світ стане набагато добрішим», – зазначив директор Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Олег Трачук.

Бажаєте дізнаватися новини першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини України та Броварів!

Читайте також:

Броварчанка стала чемпiонкою свiту з карате

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Бровари