Бровари

У Броварах та столиці знову зростуть ціни на громадський транспорт

Громадський транспорт

Броварчан ошелешила новина про те, що незабаром зростуть ціни на громадський транспорт не лише у місті, а й у Києві, де працює більшість мешканців Броварів.

16 листопада на 58-му засіданні виконавчого комітету, було встановлено новий тариф на проїзд по місту Бровари в автобусних маршрутах загального користування. Тепер він становитиме 8,00 гривень.Про це повідомляє сайт «Brovary News» з посиланням на сайт Броварської міської ради.

Нагадаємо, що минулого разу ціни на проїзд у Броварах зросли у травні його року, з 5 до 7 гривень.

У Броварах ціни на проїзд підвищаться не так суттєво, на відміну від столиці, де з 1 січня 2022 року, ціни зростуть майже у 2,5 раза. Так, ціни на квитки метрополітену, автобусів, тролейбусів та трамваїв зростуть до 20 гривень.

Власникам «Картки киянина» вартість поїздки становитиме 12 грн. Для пасажирів, які поповнюють електронний квиток, вартість поїздки у комунальному транспорті становитиме від 15 до 20 грн: 15 грн при купівлі 50 поїздок, 20 грн – при купівлі 1-9 поїздок.

Столична влада пов’язує таке рішення зі значним зростанням вартості складових тарифу (електроенергія, дизель, заробітна плата тощо).

Не забарилися і приватні перевізники столиці, які повідомили, що в разі зростання цін на комунальний транспорт, проїзд у маршрутках також зросте до 20 гривень.

Бажаєте дізнаватися новини першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини України та Броварів!

Читайте також:

Із суботи у громадському транспорті Київщини вимагатимуть COVID- сертифікат

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Бровари