Бровари

У Броварському центрі реабілітації діти з інвалідністю зможуть здобувати освіту

Центр реабілітації

16 серпня Міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Броварської міської ради з робочою поїздкою відвідав народний депутат, заступник голови депутатської фракції партії «Слуга народу» у Верховній Раді Максим Ткаченко.

Основною метою поїздки було знайомство з цим закладом, заради подальшої підтримки Центру в рамках президентських ініціатив. Про це повідомляє сайт «Brovary News».

«Мені було приємно бачити, що нове керівництво реабілітаційного центру, яке представляє Олег Трачук, шукає шляхи розвитку закладу, намагається знайти нові сучасні підходи та методики по роботі з “особливими” дітьми – зазначив Максим Ткаченко.

 

Максим Ткаченко зазначив, що зі свого боку буде намагатися підтримати Центр та знайти можливість в рамках соціальних ініціатив Президента та його дружини включити цю соціальну установу в загальнонаціональну програму «Здорова Україна».

За його словами, безперечним плюсом є те, що у центра вже готовий і затверджений проєкт басейну, який вже пройшов усі необхідні перевірки, а у дворі є місце для будівництва спортивного інклюзивного майданчика.

Депутати Броварської міської ради від партії «Слуга Народу» Ілля Завадський та Ігор Коломієць, які також були присутні на зустрічі, зі свого боку пообіцяли всіляко підтримувати на місцевому рівні починання керівництва реабілітаційного центру. І така допомога буде дуже доречною, з огляду на те, що на найближчих сесіях буде розглядатися питання про переформатування реабілітаційного центру в навчально-реабілітаційний, в якому діти з інвалідністю зможуть ще й здобувати середню освіту.

Бажаєте дізнаватися новини першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини України та Броварів!

Читайте також:

Вісім спортсменів з Київщини представлятимуть Україну на Паралімпійських іграх

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Бровари