Політика

У додатку Дія введуть цифрове свідоцтво про народження

Додаток Дія

Свідоцтво буде відображатися в мобільному додатку в обох батьків, а також матиме таку саму юридичну силу, як і паперове.

Кабмін прийняв постанову, яка вводить цифрове свідоцтво про народження дітей до 14 років, – тепер документ з’явиться в додатку Дія. Про це повідомляє прес-служба Мінцифри в середу, 23 вересня.
Свідоцтво про народження буде відображатися в мобільному додатку в обох батьків.
“Разом зі свідоцтвом також відображатиметься й актуальна прописка дитини. Відтепер електронне свідоцтво про народження має таку саму юридичну силу, що і паперове”, – сказано в повідомленні.
Постанова визначає порядок замовлення, формування, подання та встановлення достовірності електронного свідоцтва про народження, а також можливість передачі цифрового свідоцтва про народження у вигляді електронних копій.
Нагадаємо, що в додатку Дія з’являться електронні ІСН і довідки переселенців. Нові функції дозволять завжди мати необхідні документи під рукою і спростять бюрократію, кажуть у Мінцифри.
Також повідомлялося, що в додатку Дія з’явилася автоцивілка. Автоцивілку можна перевірити з будь-якого смартфона, де встановлено додаток. Страховий поліс буде доступний тільки власникам авто.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Політика