Бровари

У дитячих садочках Броварів можуть з’явитися камери відеоспостереження

Діти
pexels.com

У дитячих садочках Броварів можуть з’явитися камери відеоспостереження.

На сайті електронних петицій зареєстровано пропозицію встановити у кожному дитячому садочку України камери відеоспостереження.

На думку автора петиції, такі дії допоможуть захистити дітей від агресії, булінгу, фізичного насильства як з боку дітей, так і з боку вихователів. Про це повідомляє сайт Brovary News з покликанням на Офіційне інтернет-представництво Президента України.

На сайті електронних петицій з’явилась пропозиція встановити у кожному дитячому садку камери відеоспостереження.

Авторка петиції:

 «Щодо обов’язкового обладнання всіх закладів дошкільної освіти системами відеоспостереження» вважає, що таким чином малечу можна убезпечити від булінгу, фізичного насильства, морального тиску тощо, як однолітків, так і виховательок.

«Шановний пане Президенте!На сьогоднішній день збільшується кількість випадків жорстокого поводження з дітьми в закладах дошкільної освіти як зі сторони їхніх однолітків, так і зі сторони вихователів, що проявляється у моральному (ігнорування дитини, систематичне приниження та знущання, словесні образи тощо) та/або фізичному насильстві. Таке поводження з дитиною завдає непоправної шкоди її здоров’ю, розвитку і соціалізації, нерідко стає й загрозою її життю чи навіть є причиною смерті» – йдеться у петиції.

Наразі петицію підписали 9453 особи з 25 000 необхідних. Збір підписів триватиме ще 87 днів.

Зауважимо, що в більшості приватних дитячих садочків на території Броварів, опція відео нагляду є обов’язковою. Деякі батьки можуть у будь-який час вільно подивитися, що відбувається зараз в садочку, а в деяких – лише по запиту, у разі виникнення проблемної або спірної ситуації.

Щодо державних садочків, то часто, навіть якщо батьки ініціюють встановлення камер відеонагляду, адміністрація зазвичай проти.

Бажаєте дізнаватися новини першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини України та Броварів!

Читайте також:

15% чиновників не склали іспит з української мови

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Бровари