ЕкономікаНовини

Україна залучить Білоруських спеціалістів до розвитку інвестиційного потенціалу

Інвестиційний потенціал

Таке повідомлення з’явилося на сайті ОП.

Відтепер, згідно з документом, уряд повинен продовжити до 180 днів на рік термін тимчасового перебування на території України громадян Білорусі. 

“Це стосується підприємців, висококваліфікованих фахівців, зокрема фахівців в сфері інформаційних технологій і інновацій, імміграція яких відповідає інтересам України, і членів їх сімей”, – говориться в повідомленні. 

Також в повідомленні вказано, що Кабмін має запустити пілотний проект по спрощеному оформленню ВНЖ для цих категорій громадян. При цьому необхідно передбачити можливість скорочення до трьох днів термінів для отримання таких документів без необхідності додаткового виїзду за межі української території.

“Окремо Кабмін повинен оптимізувати порядок одержання дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства для працевлаштування громадян Білорусі, які є висококваліфікованими ІТ-спеціалістами. Для цього пропонується скоротити до п’яти днів строк надання такого дозволу та передбачити можливість його одержання за принципом мовчазної згоди.” – зазначили в ОП.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Економіка