Суспільство

Усе для айтішників: Зеленський закликав не підвищувати податки для працівників IT-сфери.

Податки IT-сфера

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна повинна стати європейським IT-хабом, і підвищення податків для галузі цьому не сприятиме.

Очільник України Володимир Зеленський України заявив, що податкову ставку для працівників IT-сфери в Україні потрібно залишити на рівні 5%.

Про це він повідомив на зустрічі з представниками IT-бізнесу у Львові. У пресс-службі президента зазначили, “Ця індустрія в країні розвинена не завдяки державі, а завдяки інтелекту українців. Один із кроків, які держава може зробити, — не збільшувати податкове навантаження на цю галузь”.

Також президент наголосив, що зараз це одна з небагатьох професій, яка може не тільки забезпечити гідний рівень життя, а й змінити державу, допомогти побороти корупцію.

Нагадаємо, Міністерство цифрової трансформації планує створити в Україні спеціальну економічну зону для IT-компаній ДіяСіті. Її Резиденти зможуть користуватися певними податковими пільгами — платити мінімальний ЄСВ і податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) на рівні 5%.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Суспільство