Політика

В Італії розпочинається апеляційний процес у справі нацгвардійця Марківа

Справа Марківа

У вівторок  в Мілані відбудеться засідання апеляційного суду у справі нацгвардійця Віталія Марківа, якого було засуджено на 24 роки, начебто, за співучасть в убивстві італійця Андреа Роккеллі та Андрія Миронова.

Про це повідомляє прес-служба МВС України.

В МВС наголошують, що сторона захисту, яку ведуть кращі італійські адвокати Рафаелі Делла Вале і Нікколо Бертоліні Клерічі, наполягає на невинуватості Віталія Марківа, який ніяк не міг бути причетний до загибелі Андреа Рокеллі.

Водночас позиція звинувачення, за словами МВС, була побудована на припущеннях і російській пропаганді, яка з дня загибелі Андреа Рокеллі звинуватила українську владу в загибелі журналіста в Слов’янську, захопленому російськими терористами,  які вбивали мирних громадян.

“Українська сторона робить все можливе для звільнення Віталія Марківа. Ми очікуємо від апеляційного суду Мілана лише одного можливого вироку – виправдального!” – заявили в МВС.

Нагадаємо, 11 вересня сторона захисту українського нацгвардійця Віталія Марківа подала до апеляційного суду присяжних Мілана, щоб підтвердити нові виправдувальні докази у справі загибелі іноземних репортерів на Донбасі у травні 2014 року.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Політика