Політика

В Офісі Президента відреагували на вихід з фракції “Слуга Народу” Олександра Юрченка

Юрченко

Народний депутат Олександр Юрченко, якого НАБУ вважає причетним до корупційних схем у Верховній Раді, заявив про свій вихід із фракції «Слуга народу». У Зеленського вважають такерішення нардепа цілком доречним та своєчасним.
«Як частина команди Президента України Володимира Зеленського вважаємо таке рішення доречним і сподіваємося, що пан Юрченко повною мірою співпрацюватиме з представниками Національного антикорупційного бюро України та Офісу Генерального прокурора, щоб встановити всі об’єктивні обставини.» – йдеться у повідомленні на офіційному сайті ОП.
Також в Офісі президента зазначили, що чинний гарант не терпить корупції у будь-яких сферах. Тому покарання за корупційні злочини понесуть всі без винятку.
«Президент України Володимир Зеленський не толерує корупцію в будь-яких її проявах. Ким би не був підозрюваний у корупційних діяннях, антикорупційні органи можуть і повинні провести повне розслідування всіх обставин кожної справи. Інструменти для цього створені, діяльність антикорупційної інфраструктури забезпечена на сто відсотків. Жодних винятків з цього правила для жодної особи у державі не було й не буде.» – зазначили в ОП.
15 вересня НАБУ опублікувало відеоматеріали щодо передачі частини хабара спільникам нардепа від “Слуги народу” Олександра Юрченка. Частина коштів була обіцяна самому нардепу. У відостві стверджують, що вже підготували проект підозри Юрченку, але не можуть його вручити нардепу без підпису генпрокурора Ірини Венедіктової.Сама ж генпрокурор заявила, що вручити підозру Юрченку неможливо, бо для цього недостатньо обставин.
Нагадаємо, нещодавно НАБУ викрило на хабарі помічника депутата Олександра Юрченка з фракції “Слуга народу” Івана Фіщенка. За словами нардепа Гео Лероса, помічник взяв перші 13 тисяч з 200 тисяч доларів, які передбачались нардепу Юрченку за законопроект, пов’язаний із побутовими відходами. Наразі Міщенка взяли під арешт з можливістю внесення застави 1 млн 552 тис. грн.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Політика