Народний депутат Михайло Радуцький пропонує ввести податок на солодкі газовані напої для українців.

На думку Радуцького, все більше країн світу запроваджують спеціальний податок на солодкі газовані напої, і вже понад 65 країн. І це пов’язано на негативний вплив солодких газованих напоїв на здоров’я дітей. Про це повідомляє сайт «Brovary News» з посиланням на Телеграм Михайла Радуцького.

«На відміну від цукру з продуктів харчування, цукор із напоїв (особливо газованих) засвоюється занадто швидко, що перевантажує нашу підшлункову залозу та печінку, що з часом призводить до розвитку діабету, порушення роботи серцево-судинної системи, пошкодження кровоносних судин, ожиріння, захворювання кишково-шлункового тракту» – зазначив Михайло Радуцький.

Нардеп зазначає, що згідно з доповіддю ВООЗ, збільшення ціни на солодкі напої навіть на 20% призводить до зниження їхнього споживання і сприяє переходу споживачів на більш здорові альтернативи.

Проблема цукрового діабету серед дітей в Україні зараз, на жаль, дуже актуальна.  Останніми роками спостерігається значний приріст захворюваності серед дітей шкільного та дошкільного віку. Проте,  у 80 % випадків цього можна було б запобігти завдяки правильному харчуванню.

Бажаєте дізнаватися новини першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини України та Броварів!

Читайте також:

Українських жінок будуть ставити на військовий облік: перелік професій