Бровари

В Україні планують запровадити податок на солодку воду

Солодкі напої
Pixabay

Народний депутат Михайло Радуцький пропонує ввести податок на солодкі газовані напої для українців.

На думку Радуцького, все більше країн світу запроваджують спеціальний податок на солодкі газовані напої, і вже понад 65 країн. І це пов’язано на негативний вплив солодких газованих напоїв на здоров’я дітей. Про це повідомляє сайт «Brovary News» з посиланням на Телеграм Михайла Радуцького.

«На відміну від цукру з продуктів харчування, цукор із напоїв (особливо газованих) засвоюється занадто швидко, що перевантажує нашу підшлункову залозу та печінку, що з часом призводить до розвитку діабету, порушення роботи серцево-судинної системи, пошкодження кровоносних судин, ожиріння, захворювання кишково-шлункового тракту» – зазначив Михайло Радуцький.

Нардеп зазначає, що згідно з доповіддю ВООЗ, збільшення ціни на солодкі напої навіть на 20% призводить до зниження їхнього споживання і сприяє переходу споживачів на більш здорові альтернативи.

Проблема цукрового діабету серед дітей в Україні зараз, на жаль, дуже актуальна.  Останніми роками спостерігається значний приріст захворюваності серед дітей шкільного та дошкільного віку. Проте,  у 80 % випадків цього можна було б запобігти завдяки правильному харчуванню.

Бажаєте дізнаватися новини першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини України та Броварів!

Читайте також:

Українських жінок будуть ставити на військовий облік: перелік професій

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Бровари