Зовсім скоро МОЗ можливо буде вакцинувати дітей та підлітків від коронавірусу. Але не факт, що встигнуть вакцинувати до початку навчального року.

Щеплення вакциною Pfizer дозволено лише дітям з 12 років. Про це повідомляє «Brovary News» з посиланням на Медичний портал 

«На цей час для вакцинації дітей схвалена вакцина Pfizer Comirnaty. У кількох країнах почалася вакцинація дітей від 12 років. Молодше 12 років, наскільки мені відомо, поки ніхто не вакцинує. І у всіх що схвалюють документах все-таки говориться – від 12 років. Вакцинувати дітей можна з різних міркувань, але в першу чергу, щоб захистити їх самих від COVID-19, від нових штамів. Але деякі країни вакцинують всіх дітей. Ізраїль, наприклад, вакцинує. В основному дітей вакцинують ті країни, які розібралися з вакцинацією у дорослих», – повідомила в одному з ефірів експерт UNICEF Катерина Булавінова.

Проте головний державний санітарний лікар країни Ігор Кузін сказав, що до 1 вересня, в Україні можуть не встигнути щепити від COVID-19 дітей та підлітків.

Зазначають, що в першу чергу щеплення отримуватимуть діти з хронічними хворобами, які найбільш вразливі до коронавірусної хвороби.

До речі, 24 червня у Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) вперше повідомили, що дітей можна вакцинувати від коронавірусу COVID-19.

Бажаєте дізнаватися новини першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини України та Броварів!

Читайте також: 

На Київщині рекордна кількість вакцинованих освітян