Суспільство

В Україні відзначають Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом

Булинг
Pixabay

З 2020 року у перший четвер листопада за рішенням ЮНЕСКО відзначається Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом. Цього року він припадає на 4 листопада.

Згідно зі звітом ЮНЕСКО за 2019 рік, з проявом булінгу в школі зустрічається майже кожна третя дитина, а кожен 10-ий учень стає жертвою кіберзалякування. Про це повідомляє сайт «Brovary News» з посиланням на голову МОЗ Сергія Шкарлета.

«Поза всяким сумнівом, діти мають право зростати в здоровому середовищі та повинні  відчувати свою захищеність. Хочу наголосити, що в боротьбі з проблемами булінгу школярам не обійтися без допомоги педагогів і батьків. Проблема булінгу потребує уваги, сміливості не замовчувати проблему і вживати заходів до її викорінення» –  наголосив Шкарлет

Лише протягом першого року дії в Україні закону щодо протидії булінгу у судах було розглянуто понад 300 справ.

«Переконаний, що українське суспільство в змозі протистояти явищам залякування та цькування дітей у школах. Спільними зусиллями педагогічних працівників, батьків і правоохоронців ми мусимо захищати підростаюче покоління від психологічного та фізичного травмування» – підсумував міністр.

Для того, щоб дізнатися, чи ображають вашу дитину у школі, розмовляйте зі своїми дітьми, цікавтеся їхнім життям, дбайте про те, чи комфортно вони себе почувають. Важливо, щоб діти не замовчували проблему, а вбачали у батьках підтримку.

Бажаєте дізнаватися новини першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини України та Броварів!

Читайте також:

Застосунок та банкомати «ПриватБанку» не працюватимуть: причини

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Суспільство