Суспільство

В Україні змінилися карантинні зони: хто опинився в “червоній” зоні

Червона зона

Нове карантинне зонування набуде чинності з 28 вересня. Відтак за новими правилами рішення по “червоній зоні”, а також про посилення карантину приймається спільно державною та регіональною комісіями ТЕБ та НС. Таке рішення буде прийматися у разі завантаженості понад 75% ліжок у лікарнях протягом 5 днів підряд або перевищення середнього рівня захворюваності випадків на 100 тисяч населення за 14 днів більше ніж в 5 разів.
У червоній зоні знову опинився Тернопіль. Там наразі заборонена робота кав’ярень, ТРЦ та громадського транспорту.
У помаранчевій зоні знаходяться Ужгород, Івано-Франківськ, Суми, Харків та Чернівці. У тих областях, у яких рівень небезпеки на помаранчевому рівні, заборонено роботу: хостелів і турбаз; ресторанів, нічних клубів вночі; спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури; дитячих таборів;
До жовтої зони потрапили Київ, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Миколаїв, Львів, Рівне, Черкаси, Полтава та Чернігів. Всі інші області відповідно у зеленій зоні.
Нагадаємо, днями Кабмін змінив поріг захворюваності для “жовтої” і “помаранчевої” зон карантину. Крім того, в “зеленій зоні” дозволили проводити концерти. Зокрема, якщо в регіоні зайнято від 50 до 75% місць у лікарнях для прийому пацієнтів з COVID-19 протягом п’яти днів підряд, то у всьому регіоні встановлюється “помаранчевий рівень”. Те ж саме відбудеться, якщо в регіоні тестування методом ПЛР п’ять днів поспіль роблять менш ніж 24 тести на 100 тисяч населення.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
1
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Суспільство