Без рубрики

В Україні зявиться “Мапа Допомоги” постраждалим від насильства у родині

Насильство

Розробкою та підготовкою нового проекту займається Міністерство соціальної політики
Міністерство соціальної політики розробляє інтерактивну мапу спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства. Така заява була опублікована на сайті відомства.
Головна ідея створення «Мапи допомоги» – швидкий пошук контактної інформації з метою оперативного інформування про вчинення домашнього насильства та організації надання допомоги постраждалим особам.
«Для оперативного реагування та надання допомоги особам постраждалим від домашнього насильства Мінсоцполітики розробляє інтерактивну мапу, на якій у розрізі областей будуть нанесені контакти спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб та контактні дані персонально відповідальних осіб за протидію домашньому насильству на рівні обласних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, міських, сільських, селищних рад», – говорять у міністерстві.
Також у відомстві зазначили, що враховуючи активне впровадження діджиталізації, перспективним завданням Мінсоцполітики визначає забезпечення поширення «нульової толерантності» до насильства, інформації про отримання спектру послуг серед громадськості шляхом перезавантаження інформаційних додатків у формат QR-коду для легкого сканування фотокамерою мобільного телефону, а також створення зручних інформаційних сервісів, доступних для населення.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Без рубрики