Досье

ВАСИЛЬ ВОЛОДІН

ВАСИЛЬ ВОЛОДІН

Український діяч, голова Київської обласної державної адміністрації. Народився 15 квітня 1979 року в с. Корсунка Черкаської області.

РОДИНА

Одружений. Має двох дітей.

ОСВІТА

2001 року закінчив Львівський університет ім. Франка за спеціальністю «Міжнародні відносини», кваліфікація «Спеціаліст з міжнародних відносин. Перекладач».

КАР’ЄРА

2002 року став менеджером з питань зовнішньоекономічної діяльності ПП «Укрфермерпостач» у Києві. У 2003—2004 роках — заступник директора ТОВ «Торговий дім «Дівіко» та ТОВ «Група компаній «Украрго» (за сумісництвом) у Києві.

У березні 2004 року розпочав державну службу з посади головного спеціаліста відділу з питань оподаткування управління з питань оподаткування та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту фінансового законодавства Міністерства юстиції України, де пропрацював до 2006 року на різних посадах.

З 2006 по 2010 рік працював у Державному агентстві України з інвестицій та інновацій. Займаючи посади від заступника начальника Юридичного управління — начальника відділу фінансового законодавства та розвитку ринків капіталу до директора Юридичного департаменту Державного агентства.

У 2010 році став заступником генерального директора Державного підприємства «Державна інвестиційна компанія», у 2011 році — заступником голови Спостережної ради Публічного акціонерного товариства «Український банк реконструкції та розвитку». З 2012 по 2019 роки обіймав посаду директора Департаменту правового забезпечення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

До 20 грудня 2019 року — в.о. гендиректора Державного підприємства «Електронмаш».

З 20 грудня 2019 року — заступник голови Київської ОДА.

З 11 березня по 17 червня 2020 року — тимчасовий виконувач обов’язків голови Київської обладміністрації.

З 17 червня 2020 року — голова Київської обласної державної адміністрації

СТАТКИ

Має кватиру у Києві, яка зареєстрована на дружину. Також 2 земельні ділянки, одна в місті Бобровиця, а інша під Києвом та житловий будинок, які зареєстровані також на дружину, Людмилу Володіну. Також Людмила має машину HYUNDAI SONATA 2011 року випуску.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Юрій Бойко Досье

ЮРІЙ БОЙКО

Український проросійський державний діяч, політик. Народний депутат України VIII скликання з 27 листопада 2014 року. Герой України (2004). Міністр енергетики та вугільної ...
СЕРГІЙ РАХМАНІН Досье

СЕРГІЙ РАХМАНІН

Народний депутат України IX скликання, фізична особа-підприємець, який фактично працював заступником головного редактора газети «Дзеркало тижня»; член ...
Руслан Стефанчук Досье

РУСЛАН СТЕФАНЧУК

Український правознавець та політик, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений діяч науки і техніки ...
Кіра Рудик Досье

КІРА РУДИК

Українська громадська та політична діячка, депутатка ВРУ IX скл., голова партії «Голос», з 2019 — перша заступниця голови ...

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Досье