НовиниСуспільство

Відмова двигуна АН-26 на малій висоті дуже небезпечна – експертна думка

АН-26

Посадка літака з одним двигуном – штатна ситуація для будь-якого пілота. 

Таку думку висловив експерт з питань авіації, науковий співробітник Державного музею авіації України, Валерій Романенко у коментарі для “Радіо Свобода”. За його словами майбутніх пілотів навчають саджати літак із одним двигуном. Про те для цього залізний птах має перебувати на достатній висоті. Що ж до Харківського АН-26, то там висота була надто малою, всього 2 кілометри, і в нього по суті не було запасу швидкості. 

Тобто на великій висоті працюючий двигун переходить на більшу потужність і можна продовжувати політ навіть не знижуючи висоти. А от при приземленні тяга мінімальна.

“А реактивні двигуни дуже поступово реагують, це не поршневі двигуни, як в машині – натиснув педаль і він заревів. Реактивні двигуни (а тут турбо-гвинтовий – теж реактивний), в них час реакції значно більший на подачу газу.” – зазначив експерт.

Експерт також додав, що все залежить від ситуації. Адже в кожному випадку є купа свої нюансів.

“Усе залежить від обставин. Залежить, на який висоті це відбулося: одна справа, якщо це відбулося на великій висоті, коли запас часу є, коли можна поставити по потоку лопасті несучого гвинта, бо інакше вони будуть створювати дуже великий опір повітрю і буде літак дуже сильно розвертати в ліву сторону, якщо відмовив лівий двигун. А якщо це відбулося на малій висоті, під час приземлення, то це вже дуже складна ситуація. Тут і крен можливий, і можна черкнути кінчиком крила об землю, і взагалі літак може розвернути перед самою злітною смугою” – сказав Романченко.

Нагадуємо, “чорні скриньки” АН-26, який розбився 25 вересня на Харківщині вже розшифровують. За словами експертів процедура займе близько 3-5 днів.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Новини