Політика

Володимир Зеленський скасував свій візит до Білорусі

Скасування візиту Білорусь

Володимир Зеленський скасував плановий візити до Білорусі, який мав відбутися на початку жовтня. Український гарант мав взяти участь у третьому форумі регіонів, але його з ініціативи української сторони перенесли на 2021 рік. Про таке повідомив білоруський посол в Україні Ігор Сокол в інтерв’ю газеті «Україна Бізнес Ревю» 

«Фактично перекреслена спільна підготовка, постраждають насамперед економіки наших країн, міжрегіональні зв’язки і між простими людьми. Руйнувати легко, створити важче… Якщо керівництво України поставило відносини «на паузу», значить, продовжимо спілкуватися з областями, містами, сільськими радами і бізнесом. Ми до цього готові», – зазначив посол.

Нагадаємо, Другий форум регіонів проходив 4 жовтня в українському місті Житомир. У ньому взяли участь український та білоруський гаранти. Тоді для проведення форуму у Житомирі перекрили центр міста, а на Соборному майдані виставили великогабаритну техніку. На одній з будівель на вулиці Київській розмістили величезний білий банер з прапорами України й Білорусі, також стягами прикрасили й будівлю Житомирського облмуздрамтеатру.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Політика