ЗаконодавствоПолітика

ВР не встигне ухвалити закон про столицю до виборів – Верещук

ВР закон столиця

Таку заяву на брифінгу зробила Ірина Верещук.

“Насправді ми вже не встигнемо до виборів його прийняти через карантин, через те, що парламент пішов на вимушені, так би мовити, заходи у зв’язку з поширенням COVID-19”, – зазначила Верещук.

Верещук додала, що скликати позачергове засідання парламенту, щоб ухвалити законопроєкт про столицю, теж не планується.

Крім того, за словами Верещук, депутати планують внести зміни до проекту закону “Про місто Київ – столицю України”, якими передбачити, щоб закон після його ухвалення запрацював уже для цього скликання Київради, яке буде обране на виборах 25 жовтня.

“Законопроект зараз виписаний так, що якщо він запрацює до завершення виборів і до початку прийняття присяги, тоді він починає діяти зараз. Якщо ні, то на наступну каденцію. Але ми хочемо внести, скориставшись змінами до регламенту, внести зміни до цього законопроєкту… щоб закон набрав чинності після його прийняття. Тобто поставити той дедлайн, який допоможе навіть після виборів прийняти цей закон і який буде діяти вже на каденцію дев’ятого скликання Київради”, – поінформувала Верещук.

Нагадаємо, законопроєкт №2143-3 “Про місто Київ – столицю України” Верховна Рада ухвалила в першому читанні 3 жовтня 2019 року.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *