Бровари

Вулиця Грушевського може бути врятована від підтоплення: будується ділянка для зливової каналізації.

Будівельні роботи з облаштування каналізації на вул. Грушевського
Будівельні роботи з облаштування каналізації на вул. Грушевського

На останній сесії 26 листопада,депутатами Броварської міської ради було розглянуто зміни до програми підтоплення.

Великих злив, які призводять до потопу за рік може назбиралось небагато, але й ті мають свої наслідки. Темпи будівництва зливової каналізації значно  відстають від будівництва нових житлових масивів. Вода відводиться від багатоповерхівок, проте страждають вулиці та будинки приватного сектору.

Депутати та чиновники разом з міським головою мали «напружену розмову» з приводу термінів вирішення питань з підтопленням. На проектування ділянки зливової каналізації було запропоновано виділити 300 тис. грн.

Міський голова запевнив, що проблема полягає в ситуації з генпланом. Всі мережі зливової каналізації давно передбачені, але будівництво не відбувається, оскільки Генплан не затверджений.

Якщо в 2017- 2018 рр. було збудовано по дві зливних каналізацій, то в 2019 почалось уповільнення вирішення проблеми: була збудована лише одна ділянка на вул.. Стельмаха. А от 2020 року будівництво розпочалось в кінці року на вулиці С.Разіна, 2-Дмитра Янченка, 128.

Тож цього року, на жаль, буде реалізовано лише один пункт з програми підтоплення саме на вулиці С.Разіна, 2-Дмитра Янченка, 128. І то не повністю.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Бровари