Літо – це пора шовковиці, полуниці, малини, чорниці, смородини та інших корисних продуктів.

Але як бути коли на улюблену сукню чи футболку потрапили ягоди фруктів. Лайфаками ділиться Brovary News.

Всім добре відомо, що будь-який фрукт має природний барвник. При потраплянні на тканину доволі швидко вбирає колір. Та улюблену річ вже не врятувати.

Найбільшою помилкою є те, що при потраплянні соку у волокна тканини люди починають відразу замочувати, прати, відправляти до пральної машини. Таким чином ви наносите своїм речам шкоду. При з’єднанні з миючими засобами сік від ягід ще більше вбирається в волокна тканини та потім доволі складно вивести пляму з першого разу.

Що робити в такій ситуації?

Перше й основне, що потрібно зробити це закип’ятити воду та залити забруднене місце водою. Відразу можна побачити ефект, як пляма від ягід зникне.

Але це допоможе в тому випадку, якщо пляма була свіжою. Але якщо вже залили стару пляму і вона не вивелась, то на допомогу прийде звичайна сіль. Візьміть декілька стаканів води та декілька столових ложок солі. Та прямо в рідину помістіть тканину. Також можна просто втерти в тканину сіль та залишити на декілька хвилин.

Та й це ще не все. Якщо перших два способи не допомогли, можете взяти засіб для миття посуду. Він ідеально справляється з такими забрудненнями. Нанесіть на пляму краплю мийного засобу та трішки солі. Після чого виперіть річ у пральній машині – від плями не залишиться і сліду!

Користуйтеся із задоволенням!

Бажаєте дізнаватися новини першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини України та Броварів!

Читайте також:

Що робити, коли в квартирі немає кондиціонера: як врятуватись від спеки