Світ

YouTube анонсував запуск сервісу коротких відео Shorts

YouTube

Відеохостинг YouTube оголосив про запуск функції створення та обробки коротких відео YouTube Shorts.
«Ми раді повідомити, що ми створюємо YouTube Shorts – нову короткоформатну відео-програму прямо на YouTube для зйомок коротких відео, використовуючи лише мобільні телефони.» – йдеться у повідомленні.
Відеохостинг тестує сервіс коротких відео YouTube Shorts, що дозволяє знімати і викладати 15-секундні відео. На першому етапі новий сервіс буде доступний лише на платформі ОС Android. У повідомленні YouTube також відзначається, що в даний час сервіс YouTube Shorts, що знаходиться ще на стадії ранньої бета-версії та тестується лише на території Індії. Влада цієї країни в кінці червня заблокували TikTok і ряд інших китайських додатків, пославшись на те, що вони “завдають шкоди суверенітету і цілісності” Індії, загрожують її безпеці і громадському порядку.
TikTok також поконфліктував і зі Сполученими штатами. Там президент Дональд Трамп в серпні підписав укази, які фактично забороняють TikTok на території Сполучених Штатів. Трамп обґрунтував свої дії тим, щоплатформа, за його словами, дозволяє складати профілі пересувань американських чиновників і шпигувати за американськими фірмами. Власники TikTok відкидають ці звинувачення і намагаються оскаржити рішення Трампа в суді.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Світ