Суспільство

Юні науковці представили Київщину на фестивалі інноваційних проєктів «Sikorsky challenge 2021: Україна і світ».

Київщина
Київська обласна державна адміністрація

Переможці всеукраїнських конкурсів взяли участь в Х фестивалі інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ».

Крім переможців конкурсів у фестивалі брали участь вихованці КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» – Руденко Вероніка, Томашевська Аріна та Паламарчук Костянтин. Про це повідомляє Brovary News з посиланням на Київську обласну державну адміністрацію.

Київщина

Київська обласна державна адміністрація

«Захід мав на меті залучення учнівської молоді до культурно-просвітницьких, інноваційних заходів та подальша інтеграція закладів позашкільної освіти у всеукраїнський і світовий освітній простір, згідно укладеною угодою з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського».» – повідомили в Київській обласній державній адміністрації.

Київщина

Київська обласна державна адміністрація

Всі присутні на фестивалі мали змогу оцінити та ознайомитись з проєктами юних дослідників. На фестивалі діти продемонстрували впевненість у власних силах, глибокі знання, та сподівання на блискучі перспективи наукового розвитку України.

Бажаєте дізнаватися новини першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини України та Броварів!

Читайте також:

У Броварах вже вакцинулалися понад 26 тисяч осiб

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Суспільство