Бровари

З лютого подорожчає проїзд у броварських маршрутках

Ціни на проїзд в броварських маршрутках зростуть

Місцеві перевізники переглянули вартість квитків на маршруті “Бровари-Київ”. Від 13 лютого вартість квитка на більшості приміських маршрутів складає 18 гривень, інші пеервізники планують збільшити вартість квитків найближчими днями. Про це повідомляє сайт «Brovary News» з посиланням на «Трибуна Бровари».

Директор ТОВ «Автопас-К» Володимир Білокінь наголосив на тому, що такі дії вимушені, адже через карантин пасажиропотік знизився приблизно на 50 %;. Крім того, зросли ціни на паливо, підвищилася мінімальна заробітна платня та й автопарк вже давно потребує оновлення.

Відповідно, збільшиться вартість проїзду у міжміських маршрутках містом. Наразі вона складає 5 гривень 50 копійок, але найближчими днями зросте до 7 гривень.

Що стосується міських маршрутів №2, №3, №3+9, №3+10, №5, №7, №10, то ціни на квитки зміняться й там, але коли це трапиться, невідомо, адже процедура затвердження ціни потребує певного часу. Але, скоріш за все, за кілька місяців за проїзд у броварських маршрутках доведеться платити вже 7 гривень.

Ваша думка про публікацію?

Супер
3
Цікаво
3
Love
2
Таке
2
Треш
10

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Бровари